Služby

InstalatérstvíImage

Rozvody

 • Provádíme montáž rozvodů studené, teplé vody případně cirkulace včetně potřebných armatur a pojistných, čerpadlových skupin. Rozvody vody realizujeme především z plastového potrubí z polypropylenu PPR dle montážního pokynu výrobce včetně odpovídající tepelné izolace. V případě volby zákazníka můžeme provést rozvody i z jiných materiálů.
 • Rozvody kanalizace provádíme z plastových trubek systém HT, venkovní kanalizaci systém KG.
 • Montujeme vodoměry, pojistné ventily, filtry, redukční ventily, oběhová a cirkulační čerpadla, kulové ventily a další armatury.
 • Přípojky pro pračku, myčku.

Zařizovací předměty

 • Provádíme dodávku a montáž veškerých zařizovacích předmětů: vany, umyvadla, sprchové kouty, klozety, bidety, podmítkové systémy, vodovodní baterie, koupelnový nábytek. Vzhledem ke spolupráci s velkoobchody můžeme zajistit dodávku výrobků většiny výrobců záleží pouze na výběru zákazníka.

Rekonstrukce koupelny

 • Provádíme veškeré práce spojené s vybavením nebo rekonstrukcí koupelny. Montáž nových rozvodů z plastů, nové zařizovací předměty.
 • Externě můžeme zařídit ostatní řemeslné služby. ( Obkladačské a elektrikářské práce.) 

Výměna stoupaček

 • Provádíme výměnu starých stoupaček za nové především v obytných či panelových domech. Součástí je také odvětrání kanalizace na střechu.

Veškeré instalatérské práce (montáž, opravu, výměnu, vyčištění)

 • Realizujeme dodávku a montáž ohřívačů vody, domácích vodáren.
 • Dodávku a montáž podlahových vpustí, sprchových žlabů, ventilačních hlavic, sifonů.
 • Dodávku a montáž nezámrzných ventilů
 • Nejrůznější opravy či vyčištění potrubí, sifonů, splachovacích ventilů, těsnění.

Není zde uveden kompletní výpis činností, proto nás neváhejte kontaktovat pro podrobnější informace. Uváděné práce provádíme v rodinných domech, bytových jednotkách a komplexech, panelových domech, firemních a průmyslových objektech, veřejných institucích, součástí developerských projektů.


Topenářství

Provádíme kompletní rozvody pro topení nejčastěji pro výborné technické vlastnosti z mědi, či kovu. Součástí rozvodů montujeme všechny potřebné prvky a armatury – čerpadla, expanzní nádoby, ventily, pojistné armatury, výměníky a další nutné pro správné fungování systému. Součástí rozvodů děláme také přípojky pro otopná tělesa, koupelnové žebříky, podlahové konvektory. Také provádíme rozvody pro připojení ohřívačů vody, topidel.

Realizujeme dodávku a montáž kotlů na plyn, pevná paliva či elektrokotle v různých provedeních stacionární, závěsné, kondenzační atd. Součástí montáže kotlů zajišťujeme uvedení do provozu, potřebné revize, osvědčení, zaškolení, dodávku a montáž odkouření. Montáže tepelných čerpadel.

Jsme v kontaktu s výrobci, proto můžeme zajistit potřebný servis a další služby. 

Zajišťujeme dodávku a montáž otopných těles všech typů včetně potřebných armatur, termostatických hlavic, termostatů. Součástí práce je nadimenzování, nastavení a vyregulování veškerých součástí daného topného systému.

Uvedený přehled naší činnosti je možno v případě domluvy rozšířit o další potřebné úkony. Uvedené systémy vytápění můžeme realizovat od malých až po větší zakázky.

Realizace kteréhokoliv systému vytápění zahrnuje veškeré potřebné činnosti a úkony včetně koordinace se zákazníkem, zajištění revizí, provedení zkoušek, nastavení a vyregulování systému, případné zaškolení a poučení o používání a vyřízení administrativních náležitostí

trubka


Plyn


Provádíme veškeré plynoinstalace v rodinných domech i ve firmách, svařujeme kovové potrubí s autegení soupravou nebo lisováním z různých materiálů jako jsou meď, nerez, al-pex-gas atd.. 

 

​​

Poptávkový formulář