Služby

InstalatérstvíImage

Rozvody

 • Provádíme montáž rozvodů studené, teplé vody případně cirkulace včetně potřebných armatur a pojistných, čerpadlových skupin. Rozvody vody realizujeme především z plastového potrubí z polypropylenu PPR dle montážního pokynu výrobce včetně odpovídající tepelné izolace. V případě volby zákazníka můžeme provést rozvody i z jiných materiálů.
 • Rozvody kanalizace provádíme z plastových trubek systém HT, venkovní kanalizaci systém KG.
 • Montujeme vodoměry, pojistné ventily, filtry, redukční ventily, oběhová a cirkulační čerpadla, kulové ventily a další armatury.
 • Přípojky pro pračku, myčku.

Zařizovací předměty

 • Provádíme dodávku a montáž veškerých zařizovacích předmětů: vany, umyvadla, sprchové kouty, klozety, bidety, podmítkové systémy, vodovodní baterie, koupelnový nábytek. Vzhledem ke spolupráci s velkoobchody můžeme zajistit dodávku výrobků většiny výrobců záleží pouze na výběru zákazníka.

Rekonstrukce koupelny

 • Provádíme veškeré práce spojené s vybavením nebo rekonstrukcí koupelny. Montáž nových rozvodů z plastů, nové zařizovací předměty.
 • Externě můžeme zařídit ostatní řemeslné služby. ( Obkladačské a elektrikářské práce.) 

Výměna stoupaček

 • Provádíme výměnu starých stoupaček za nové především v obytných či panelových domech. Součástí je také odvětrání kanalizace na střechu.

Veškeré instalatérské práce (montáž, opravu, výměnu, vyčištění)

 • Realizujeme dodávku a montáž ohřívačů vody, domácích vodáren.
 • Dodávku a montáž podlahových vpustí, sprchových žlabů, ventilačních hlavic, sifonů.
 • Dodávku a montáž nezámrzných ventilů
 • Nejrůznější opravy či vyčištění potrubí, sifonů, splachovacích ventilů, těsnění.

Není zde uveden kompletní výpis činností, proto nás neváhejte kontaktovat pro podrobnější informace. Uváděné práce provádíme v rodinných domech, bytových jednotkách a komplexech, panelových domech, firemních a průmyslových objektech, veřejných institucích, součástí developerských projektů.


Topenářství

Provádíme kompletní rozvody pro topení nejčastěji pro výborné technické vlastnosti z mědi, či kovu. Součástí rozvodů montujeme všechny potřebné prvky a armatury – čerpadla, expanzní nádoby, ventily, pojistné armatury, výměníky a další nutné pro správné fungování systému. Součástí rozvodů děláme také přípojky pro otopná tělesa, koupelnové žebříky, podlahové konvektory. Také provádíme rozvody pro připojení ohřívačů vody, topidel.

Realizujeme dodávku a montáž kotlů na plyn, pevná paliva či elektrokotle v různých provedeních stacionární, závěsné, kondenzační atd. Součástí montáže kotlů zajišťujeme uvedení do provozu, potřebné revize, osvědčení, zaškolení, dodávku a montáž odkouření. Montáže tepelných čerpadel.

Jsme v kontaktu s výrobci, proto můžeme zajistit potřebný servis a další služby. 

Zajišťujeme dodávku a montáž otopných těles všech typů včetně potřebných armatur, termostatických hlavic, termostatů. Součástí práce je nadimenzování, nastavení a vyregulování veškerých součástí daného topného systému.

Uvedený přehled naší činnosti je možno v případě domluvy rozšířit o další potřebné úkony. Uvedené systémy vytápění můžeme realizovat od malých až po větší zakázky.

Realizace kteréhokoliv systému vytápění zahrnuje veškeré potřebné činnosti a úkony včetně koordinace se zákazníkem, zajištění revizí, provedení zkoušek, nastavení a vyregulování systému, případné zaškolení a poučení o používání a vyřízení administrativních náležitostí

trubka


Plyn


Provádíme veškeré plynoinstalace v rodinných domech i ve firmách, svařujeme kovové potrubí s autegení soupravou nebo lisováním z různých materiálů jako jsou meď, nerez, al-pex-gas atd.. 

Samozřejmostí jsou veškeré potřebné zkoušky jako je Odborná způsobilost na plyn, TIČR, Státní svářečský průkaz na autogen.

Bez těchto potřebných dokumentů nemůže žádný instalatér montovat plynové spotřebiče nebo montovat plynové potrubí.

​​

Poptávkový formulář